Stor ve zebra perdelerin kullanımından fazla merak edilen şey nasıl temizleriz ve yıkamak zor mudur? Gibi sorulardır. Kullanım rahatlığı sağlayan stor ve zebra perdeler görüntü olarak da şık ve estetik yapıya sahiptir. Stor perde temizliği ile ilgili bilmeniz gereken birkaç püf noktasını Öveçler stor perde yıkama olarak biz size sunalım.

öveçler stror perde

Storlar birkaç klasik ürün hariç genellikle polyester iplikten oluşturulmuştur ve apre katmanı ile sıvanmışlardır. Apre perdenin parlak ve sert plastik yapıda olmasını sağlamıştır. Aprenin kalitesine göre stor perdenin ya da zebra perdenin ömrü değişim göstermektedir. Apre katmanı sayesinde storun temizliği de kolaylaşır. Ancak stor yıkanırken katlanmamalı ve apre bükülmemelidir. Evlerde stor perde yıkamak zor ve riskli bir işlemdir. Çünkü evlerimizde yıkama için uygun büyük alanlar bulunmaz. Özellikle apartman dairelerinde yıkama işlemi kadar kurutma işlemi de zordur.

Öveçler stor perde yıkama sizi bu zorluklardan ve uğraşlardan kurtararak hijyenik ve kaliteli temizliği kapınıza getirir. Firmamızda kullanılan temizlik ürünleri storlarınızı yıpratmadan temizler ve storlarınızın evde yıkamaya göre uzun ömürlü olmasını sağlar.  Öveçler stor perde yıkama servis hizmetleri ve stor mekanizmasını söküp takma işlemlerini kendisi gerçekleştirerek kaliteli hizmet sunmaktadır. Özlediğiniz kesin temizlik sunar ve stor perde veya zebra perdelerinize asla zarar vermez. Sizde Öveçler stor perde yıkama ile tanışın ve temizlikten ödün vermeyin.

Detaylı Stor Perde Yıkama

Stor perde ve zebra perde yıkama işlemi bilgi, beceri ve tecrübe isteyen normal ev hanımları ve ya insanların evlerinde bu stor perde yıkama işin yapamayacağı gibi aynı zaman da her perde yıkama firması da stor perde yıkama işi yapamamaktadır. Eğer stor perdelerinizin yıkama zamanı geldi ise kesinlikle stor perdelerinizi tehlikeye atmayın hemen bizi arayın evinize veya adresinize kadar gelerek sizlerin stor perdelerini yıkama işlemi için tesislerimize getirerek özel üretim makineler de detaylı perde yıkama işlemi yapalım.

Stor perdeler desenli stor perdeler ve birkaç farklı gruplar olarak sizlere sunulmaktadır. Ev hanımları özellikle eski tül perdeleri evlerin de yıkama işlemi yaptıklarından stor perde temizliğini bilmemektedirler. Bilmemeleri de normaldir çünkü stor perdeler evde temizlenmesi mümkün olmayan perdelerdir ki mutlaka iyi bir stor perde yıkama şirketine teslim edilmelidir. Öveçler stor perde olarak bizler detaylı stor perde yıkama hizmetini verirken stor perdeleriniz firmamızın güvencesi altına alınmaktadır.

Stor perdelerinizin gerçekten en önemli meselesi nerede ve nasıl temizliğinin sağlanması konusudur. Nedeni ise perde yıkama işini yapan dediğimiz gibi her kişi stor perde yıkama işi yapamamaktadır. Eğer sizler perde yıkama işi bu sıradan her yıkama firması yapar diye bakarsanız yanılırsınız haberiniz olsun stor perdelerinizi bir daha göremeyebilirsiniz. Öveçler stor perde yıkama firmasını mutlaka aramalı ve perdelerinizi teslim etmelisiniz.