Şentepe Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkamak kolay bir iş olmadığı gibi bir de yıkamaya uygun yer bulmak büyük bir sorundur. Bunun yanında kurutma işi de cabası. Çünkü stor perde ve zebra perdeler yıkanırken katlanmamalı ve kırışmamalıdır. Kırışma olan storlarınız deforme olur ve bir daha asla düzelmez. Stor perdenizde kalıcı bir hasar oluşmuş olur.

Şentepe stor perde yıkama sizlere stor perde yıkama da üstün başarı sağlar ve kusursuz temizlik sunar. Soba kullanılan evlerde zaman içinde is nedeni ile kararan stor ve zebra perdelerinizi isten ve kirden eser kalmadan temizleyen Şentepe stor perde yıkama servis hizmetiyle de sizinledir. Servis personelimiz ayrıca stor ve zebra perdelerinizin mekanizmalarını söküp takma işlemini de üstlenir. Firmamızca özel ve doğal karışımlardan oluşan ürünlerle yıkanan storlarınızın sert tabakasına zarar verilmez ve böylece uzun yıllar kullanım sağlanır. Stor perdeleriniz ve zebra perdeleriniz yıkanırken oluşabilecek aksiliklere karşı garanti altına alınmıştır. Firmamızda bu tür sorunlar olmaz ancak yine de sizin şüphede ve endişe duymanızı engellemek adına firmamızca sunulan bir haktır.

Şentepe stor perde yıkama sağladığı temizlik ve süper parlaklık dışında sunduğu servis imkanı ve montaj işlemleri için piyasanın altında bir ücret talep ederek kaliteli temizliği cep yakmadan sizler için sunar. Sizlerde bu kaliteli çalışan firmadan yararlanın ve stor perdelerinizde uzun ömürlü kullanım ile kusursuz temizliği yakalayın.