Akdere Stor Perde Yıkama

Akdere stor perde yıkama her türlü perdelerinizi cins ve imalat şekline göre ayrım yaparak yıkama yapar. Akdere stor perde yıkama perde yıkamak için gerekli tüm özelliklere sahip bir firmadır. Stor perdeler hepinizin bildiği gibi normal perdelerden daha pahalıdır. İşçiliği farklıdır. Stor perdeler kendi aralarında da birçok modele ayrılırlar. Stor perde yıkamada uzman ve deneyimli kişiler kullanılmaz ise maazallah perdeleriniz harap olabilir. Bir daha stor perdelerinizi göremeyebilirsiniz.

Akdere stor perde yıkama storlarınızı adresinize gelerek özel ekipmanlar tarafından yerlerinden sökme işlemini yapar alır ve yıkama firmamıza getirir bu işlemler tamamen firmamızın hizmetidir her hangi bir ücrete tabi değildir. Perdeleriniz hangi cins stor grubuna dahil ise belirlenir ve ona göre stor perde yıkama türü kullanılır. Perdelerinizi yıkama işlemi için firmamız elemanları güvenilirdir. Elemanlarımız belirli periyotlarla stor perde yakama işine has kurslara giderek eğitim alırlar.

Nasıl Stor Perde Yıkanır?

Nasıl stor perde yıkanır? Akdere stor perde yıkama firmasında storların türü ayrımı yapıldıktan sonra storlar deneyimli ustalara teslim edilir. Stor perdelerin yıkamasın da kullanılacak şampuan ve leke gidericileri dozunu ayarlaması yapılır ve yıkama işlemi yapılır. Stor perde yıkama işi zahmetli bir iştir. Yıkama sonrası perdeleriniz de en ufak bir hasar olmadığını göreceksiniz, uzun zamandır yaptığımız araştırmalar neticesin de en güzel stor perde yıkama teknikleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.