Ankara Perde yıkama sizlerin perde yıkama işlemlerinizde garantili güvenilir bir hizmet ile sizlere profosyonel bir ekiple kaliteli hizmet vermektedir. Perde yıkama deterjanlarını kullanırken dikkatli olmasınız.

Her perde ve tül beyazlatıcıyı kullanmayınız. Bunlar perdenizin çok hızlı bir şekilde yıpranmasına ve parçalanmasına neden olmaktadır.

Yüksek derece sıcaklıkta yıkanılan perdelere ek olarakta kalitesiz bir perde deterjanı kullanırsanız perdelerinizin ömrünü oldukça kısaltırsınız.

Bu kısalma yüzünden perdeleriniz çok kısa sürede kirlenmektedir. Kirlendiğini gördüğünüz perdenizi tekrardan yıkamaya aldığınızda ömrünün kısalmasıda oldukça düşmektedir.

Perde yıkama konusunda uzmanların yani marka olmuş perde üreticilerinin söylemlerini dinlemekte yarar bulunmaktadır. Bu konuda çeşitli makalelerde bulunmaktadır.

ankara perde yıkama

Kalitesiz deterjanların perdenizi yıpratmasına ek olarakta sigara ve kömür sobası kullanımıda perdelerin çok hızlı bir şekilde kirlenmesine ve bu deterjanın kötü etkisi sayesinde de perdenizin ömrünün oldukça kısalmasına neden olmaktadır. 2-3 liradan kaçmak isterken 100-150 liradan olabilirsiniz.

Deterjanların kullanımı fazla yapmamalı, kullanım talimatında yazanları uygulamalısınız. Perdeler çok hassas bir yapıya sahiptir. Kullanılan kalitesiz bir perde temizleme deterjanı perdelerinizin buruşuk ve kırışık olmasına neden olmaktadır. Birde Güneş alan kısımda ise, perdelerinizin kirlenmesi bir o kadar hızlı olmaktadır. Kalitesiz deterjanlar genellikle atık deterjanların toplanıp harmanlamsından oluşmaktadır.

Bu nedenlede içerisinde sadece perdenize değil sizede zarar veren maddeler olabilir. Sağlığınızı ancak sağlıklı iken koruyabilirsiniz.
Kaliteli deterjan kullanımı perdelerinizin canlı görünmesine, odanızın güzel kokmasına yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir deterjan kullandığınız takdirde 3 ayda bir kez perdenizi yıkama durumunuz ortaya çıkmaktadır. Kalitesiz deterjanlarda bu süre 1 aya kadar düşmektedir