Balgat’da stor perde yıkama bizden sorulur. Stor perdeler son dönemde herkesin tercih ettiği görünüm olarak şık ve kullanışlı yapıya sahip perdelerdir. Son dönemde storlarla birlikte zebra perdeler de favoriler arasında yerini aldı. Stor perdeler ve zebra perdeler özellikle şehir evlerinde temizliği açısından zorlanılacağı düşünülerek ortaya çıkan stor perde yıkama firmaları hizmete başlamıştır.

Balgat stor perde yıkama firması hanımların stor perde yıkama sorununu çözen ve uzman kadrosu ile hizmet veren bir firmadır. Bizimle irtibata geçebilmeniz için bir telefon yeter. İstediğiniz gün ve saatte Balgat stor perde evinize ya da işyerinize gelerek stor mekanizmasını sökeriz. Stor perdeleriniz yıkanırken ömrünün kısalmasını, deforme olmamasını istiyorsanız sizler de bütün Ankaralılar gibi perdelerinizi Balgat stor perde yıkama firmasına teslim ediniz. Stor perdeleriniz yıkatmak için verdiğiniz paralar boşa gitmesin hem de memnun edici bir hizmet alınız.

Stor Perdeleri Nasıl Yıkarız?

Balgat stor perde yıkamada stor perde yıkama nasıl yapıldığını kısaca anlatmak gerekir ise; Balgat stor perde yıkama da perdeleriniz deneyimli elemanlar tarafından kurum denetçilerinin nezaretinde en iyi ve kaliteli şekilde yıkanır. stor perdelerinize hasar vermeden ve yıpratmadan lekeleri çıkartılır. Doğru şampuan ve doğru yıkama teknikleri kullanılarak siz müşterilerimize perdeleriniz evinize getirilerek takılmak sureti ile teslim edilir. Bu başarılı hizmetten yararlanmak isterseniz sizlerde müşteri hizmetlerimizi arayarak bize ulaşın.

Stor Perde Yıkama Kurallarımız

Stor perdelerinizi hassas ürünlerdir ve bu ürünler temizlenirken uygulama yapacak olan firmanın belirlemiş olduğu stor perde yıkama kuralları olması gerekmektedir. Stor perdelerinizi değer vererek kullanıyor ve zarar görmelerini istemiyorsanız stor perde yıkama kurallarımıza riayet ederek hizmet veren personelimizin çalışmalarından faydalanabilir ve daha önce sahip olmadığınız güzellikte nitelikli temizliğe sahip olabilirsiniz.

Firmamızın stor perde yıkama kuralları firma yetkilileri tarafından uygulanan ve diğer personelin de benimseyerek ve hatta geleneksel olarak firma bünyesinde kabul görmüş şekilde uygulanan ve sizlere kaliteli temizliğin sunulmasını sağlayan şartlardır. Firmamızda uygulanan kurallar en başta firma sahibi ve yetkililerin uyarak taviz vermemesi gereken hususlardır. İlk olarak sağlam bir personel kadrosu oluşturmak, bu işte kullanılan modern makinaları firma bünyesine katarak en doğru ürünler ile stor ve zebra perdeleri türlerine uygun uygulamalar yapmak şartlarını sağlayabilmektir. Böylece başarılı şekilde çalışmalarını sürdüren stor perde yıkama firmamız başarılı bir firma haline gelerek sizlere hak ettiğiniz özenle stor ve zebra perdelerinize zarar vermeden renklerinde dahi en ufak bir solma meydana gelmeden hizmet sağlayabilmektedir.

Her geçen gün gelişerek ve teknolojiyi takip ederek hizmet sunarken stor perde yıkama kurallarımıza uygun şekilde çalışarak hizmet verecek yapıda bir firma olmayı sürdürecektir. Firmamız kurallara uyan ve titizlikle çalışan özverili çalışanları sayesinde sizlere doğru aşamalarla en temiz ve güzel stor ve zebra perdeleri sunuyor. Sizlerde bu mükemmel temizliği düzgün görünümde stor perdelere ve zebra perdelere sahip olmak istiyorsanız firmamız ile bir an önce irtibata geçerek perdelerinizi başarılı bir şekilde yıkatabilirsiniz.