Batıkent stor perde yıkama firması olarak biz çok titiz ve özverili şekilde stor ve zebra perdelerinizi yıkıyoruz. Perdeler belirli zamanlarda yıkanmalı ve maruz kaldıkları kötü etkenlerden temizlenmelidirler. Stor perdeleriniz ve zebra perdeleriniz firmamızdan gelen ekip tarafından mekanizması sökülmek üzere yerinden alınırlar. Yıkama aşamalarından geçip paketlendikten sonra yine ekibimiz tarafından takılarak düzeltilirler.

Değerli müşterilerimiz stor perde yıkama işlemi hiçbir yıkama türüne benzemediği için ayrıca bir teçhizat gerekmektedir. Bu nedenle sizler tamamen bu işi yapmak üzere kurulmuş olan firmalardan hak ettiğiniz şekilde hizmet alabilirsiniz. Stor perde yıkama yapılacak alanın geniş ve uygun olması gerekmektedir ve asla cif ve çamaşır suyu ve türevi ürünlerin perdelerinize temas etmemesi gerekmektedir. Çünkü güneş etkisi ile stor ve zebra perdelerinizin dokusunda dalgalı şekilde renk ve doku bozukluğu oluşmaktadır.

Batıkent stor perde yıkama perdelerinizin hak ettiği temizliği sağlıyor ve sizler için en doğru seçim olduğunu iddia ediyor. Bu işi önemsemeyerek ciddiye almadan hemen hemen her halı yıkama firması stor perde yıkanır yazısı asarak elinde bu iş için gerekli imkanlar olmadığı halde stor perde yıkama yapıyor. Bu durumda profesyonel yıkama sağlanmadan perdeleriniz size geri teslim ediliyor. Ancak bu iş bu şekilde yapılmamalı ve sizden alınan ücret de haklı alınan bir ödeme değildir. Batıkent stor perde yıkama sizlere kesin temizlik sunar ve her defasında paranızı çöpe atmaktan kurtarır.