Stor perde ve zebra perdeler kullanışlı ve şık perdelerdir ve son zamanlarda hemen hemen her evde kullanılmaya başlanmıştır. Stor ve zebralar mekanizmalı ürünler olup sökme ve takma işleri uzmanlık gerektirmektedir. Stor perdelerin ve zebra perdelerin yıkanması geniş alanlarda yapılacağından evde yıkamak pek mümkün olmaz. Sadece yıkamak için değil kurutmak için de uygun olmayan evlerde bu işlemleri stor perde yıkama yapan firmalar üstlenir. İletişime geçeceğiniz stor perde yıkama firmasını başarı ve kalite açısından değerlendirmekle kalmayıp ücret konusunu da bir gözden geçirin.

bilkent stor perde yıkama a

Bilkent stor perde yıkama uygun ücretlerle ve kaliteli hizmeti siz Bilkentlilere sunuyor. İşinde uzman ekibimiz ile tanıştığınızda samimi ve güler yüzlü muamele göreceksiniz ve yıkama sonucunda edindiğiniz memnuniyet sonucunda da bizden asla vazgeçmeyeceksiniz.

Bilkent stor perde yıkama stor ve zebra perde yıkamanın püf noktalarını ve detaylarını bilir. Bu nedenle de stor ve zebra perdeleriniz yıkanırken asla yıpranmaz ve zarar görmez. Storun apre denen katmanının kalitesine göre yıkama işlemi ve temizlik ürünleri kullanılır. Apre kıvrılır ve katlanır ise stor da kat izi oluşur ve bir daha da düzelmez. Sizlere detayları göz ardı etmeden hizmet sunuyoruz ve beğeninizi kazanıyoruz. Bilkent stor perde yıkama stor perde yıkama işlemini tamamladıktan sonra adresinize gelerek montaj işlemini tamamlar ve görevini kusursuz, eksiksiz tamamlamış olur.