Evleriniz de kullandığınız en özel aksesuarlardan olan stor ve zebra perdeleriniz zaman geçtikçe, kullanım süresi uzadıkça toz, is, sigara dumanı ve mutfak yağları vb. nedenlerle kirlenerek kararır ve mat görünmeye başlarlar. Evinizin havasının kötü kokmasına da neden olan bu durum stor ve zebra perdelerinizin yıkanmasını gerektirir. Bu işlem tecrübe ve teçhizat gerektirdiğinden evde uygulanamaz. Uzman eli gereken bu yıkama işlemini demetevler stor perde yıkama firması özenle ve profesyonel şekilde yapar.Stor perde ve zebra perdelerinizi bizzat bizim ekibimiz söker ve firmamıza getirir. Stor perde yıkama aşamalı olarak gerçekleştirilir ve bu aşamalar şöyledir.

  1. Sökme işi ve servis hizmeti
  2. Kodlama işlemi ve perde yapısına göre ayırma
  3. Keke araştırması ve müdahalesi, yıkama işlemleri
  4. Kuruma ve kurutma işlemi, paketleme
  5. Storları yerine takma ve ayarlama

Bu işler ve işlemler sırası ile yapıldığında ve uzman kişilere bırakıldığında temizliği başarı ile sağlamış olursunuz. Demetevler stor perde yıkama hassas çalışmalarıyla sizlere bu temizliği kusursuzca sağlıyor.

Demetevler stor perde yıkama sizleri bir soruna karşı uyarıyor. Yerinde asılı storlarınızı temizlemeye ya da lekelenen yerlerini silmeye çalıştığınız stor perdelerinizde bu işlem için kullandığınız çamaşır sulu veya diğer temizlik ürünlerini kullanmak perdelerinizde asitli kalıntılara neden olur. Bu da perdeleriniz güneş ışın ve ısılarına maruz kaldıkça o bölgelerde yıpranmaya ve renk değişmelerine neden olur. Bu durum sizleri perdelerinizi değiştirmek zorunda bırakabilir.