Eryaman stor perde yıkama ve perde yıkama işlemlerinde her zaman garantili güvenilir ve uygun fiyat avantajları ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Yaz kış ayırmaksızın perdeleriniz yıkama işlemleri yapılarak maksimum iki gün içinde teslimatı sağlanır
Perde yıkama işlemleri perdenin ömrünü uzun tutmak adına 3 ay aralıklar ile yapılmalıdır. Bu aralıklar ile yapıldığı takdirde perdelerinizin ömrü oldukça uzamaktadır. Perdeler genellikle yaz aylarında en fazla 3 kez yıkanmalıdır.

eryaman stor perde yıkama

Kış aylarında ise 2 kez yeterli olmaktadır. Kış aylarında dışarıdan herhangi bir şekilde toz alması mümkün olmadığından dolayı kış aylarında ki perde yıkama işlemleri kısa olabilir. Bunun yanı sıra sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde farklı perdeleriniz var ise, bu perdeler ile yer değiştirip perdelerinizin dinlenmesini sağlayabilirsiniz.

Eryaman perde yıkama Perdeler yaz aylarında yıkandığında dikkat edilmesi gereken başlıca kural kuruma işlemidir. Bu durumda takılı olduğu pencerenin camlarının kapalı olması gerekmektedir. Sebebine gelince ise, ıslak veya nemli perde tozları çok çabuk kendisine çekmektedir. Bu nedenle de perdeleriniz tekrardan kirlenmektedir. Evde bebek var ise, perde yıkamaları 3 aydan 2 aya düşürülebilir. Bebeklerin yapısı hassas olduğundan dolayı çok çabuk hastalanma ihitmalleri bulunmaktadır.

Perdelerinizi az bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız bulunduğu ortamda sigara içilmemesi, perdelere kokuların çok fazla sıkılmaması gerekmektedir. Perdelerinizin ömrü bu gibi sebepler neden ile oldukça kısalır. Perde yıkamadaki diğer bir sorun ise 3 aylık aralıkla yıkadığınızda deterjan ve beyazlatıcıları fazla kullanmanızdır. Normal bir seviyede kullanmanızda fayda vardır. Perdelerinizin hasar görmemesi gerekmektedir.

Bu şekilde yaptığınızda perdelerinizi yaz-kış demeden koruyabilir, ekstra masraflara girmemiş olursunuz. Eryaman stor perde yıkama sağlıklı yarınlar için