Mamak stor perde yıkama perdelerinizin en iyi dostudur. Verdiğiniz stor perdeleriniz sizlere en işi şekilde tertemiz sizlere teslim geri verilir. Mamak stor perde yıkama kendine mahsus stor perde yıkama şekli ile storlarınıza hasar vermeden yıkar ve deforme etmeden ömrünü uzatır. Stor perdeler sıradan perdelerden daha gösterişlidir. Stor perdeler diğer perdelerden daha hassas ve endamlı durmaktadır. Bu nedenle stor perdelerin fiyatları da başka perdelerden daha maliyetlidir. Mamak stor perde yıkama değerli stor perdelerinize hiçbir zarar vermeden yıkar. Stor perdelerinizin yıkama işlemi usta personelimiz tarafından yapılarak lekeleri çıkarılmış ve mis kokular içerisinde yıkanır.

Stor Perde Yıkama Aşamaları

  • Mamak stor perde yıkama firmasını aramanız ile evinize gelerek stor perdelerinizi ücretsiz sökülür.
  • Mamak stor perde yıkama perdelerinizin türüne göre ayrım yaparak yıkama işini stor kumaşların şampuanlarını ona göre belirler ve hasarsız yıkama yapar.
  • Mamak stor perde yıkama perdeleriniz de lekelerin tespiti iyi yapar ve yıkama işine daha sonra geçiş yapar. Storlar da renk açılmasına engel olur.
  • Mamak stor perde yıkama storlarınızı yıkama işini bitirdikten sonra kurutma mekânların da kurumaya bırakır.
  • Mamak stor perde yıkama storlarınızın yıkama işlemini bitirdikten sonra ücretsiz olarak hizmet veren servislerimiz ile evinize gelerek profesyonel ekip tarafından perdelerinizi takar.

Mamak stor perde yıkama firmasından hizmet almak istiyor iseniz sizlerde biz arayın.