Stor perdeleriniz eski dönemin güneşliklerinin yerini alan mekanizmalı ve sert tabakalı bir perdedir. Günümüzde herkesin tercih ettiği storların kullanımı kolay ve görünümü şık olsa da temizliği evde yıkamaya uygun değildir. Bu nedenle kurulan firmalardan birisi olan Pursaklar stor perde yıkama işini en iyi şekli ile yaparak sizlerin beğenisine sunuyor. Pursaklar bölgesinde kurulmuş firmamız geniş alanlara uzanan kolları sayesinde kapsamlı bir stor ve zebra perde yıkama hizmeti sunar.

Pursaklar stor perde yıkama perdelerinizin sökülmesi ve tekrar takılması gibi işlemleri üstlenir ve sizlerin işini kolaylaştırır. Firmamıza teslim ettiğiniz perdeleriniz garantimiz altına alınır ve yıkama ya da montaj esnasında çıkabilecek olumsuzluklardan siz mağdur olmazsınız.

Pursaklar stor perde yıkama hizmet hedefi yüksek ve üstün temizlik sunan bir firmadır. Kısa sürede kalitesini tüm Ankara’ya sunarak adını duyuran firmamız daima sizin en iyi hizmete sahip olmanız için çalışır. Prensipli ve samimi duruşları ile ciddiyeti ve yakınlığı aynı anda sizlere hissettirebilen firmamız her gün bir adım daha ileri çıkmaktadır. Herkesten farklı çalışan ve hizmetinin farkını sizlerin de rahatça görebileceğiniz stor perde yıkama firmamız daima sizin hizmetinizdedir.

Sizlere uygun şartlarda ödeme imkanı ve uygun fiyat sunarak stor perdelerinizde temizlik sağlayan firmamız, sizlerin de storlarınızı temizlemek için alsın istiyorsanız bizimle irtibata geçin. Parlak ve temiz storlarınızın keyfini çıkarın.