Stor ve zebra perdeleriniz evinizdeki en zarif ürünlerin başında gelir. Ürünlerin temizliğini yapımı evde uygun olmayan alanlarda amatörce değil profesyonel yıkama firmaları tarafından stor perde yıkama firmalarında yapılmalıdır. Ankara ve çevresinde hizmet veren Ümitköy de kurulmuş olan stor perde yıkama ümitköy firması dünden bugüne gelişim göstererek size hak ettiğiniz özen ile stor perde ve zebra perde temizliği sağlayan bir firmadır. Sizlerde artık stor perdelerinizi bizim firmamızda emanet edin ve gözünüz arkada kalmadan perdelerinizin pırıl pırıl temizlenmesini bekleyin.

Stor perde yıkama ümitköy firmasında sahip olabileceğiniz ışıltılı temizlik perdelerinizi hiç zarar vermeden kusursuz bir şekilde sağlanır. Diğer firmaların yanında profesyonel olarak çalışan firmamız kullandığı ürün ve makine desteği ile perdelerinizi türlerine uygun şekilde yıkamalar ile temizlik sağlar. Simli ürünlerinizin simleri firmamızda yıkandığında asla solmaz ve ilk günkü gibi canlı olarak kullanıma hazır hale gelir. Stor perdeleriniz ve zebra perdeleriniz mekanizmalı ürünler oldukları için sökme ve montaj işlemleri de profesyonellik gerektiren bir aşamadır. Bu nedenle firmamız perdelerinizin tahrip olmasını engellemek amacıyla bu tür işlemleri de üstlenir ve sizlere hiç zahmet çekmeden profesyonel bir şekilde stor perde ve zebra perde yıkama imkânı sunar.

Stor perde yıkama ümitköy sizlerin de tercihi olsun ve evlerinizde ya da ofislerinizde ki stor perdeleriniz gönül rahatlığı içinde pırıl pırıl temizlensin. Sizlerde bu kusursuz temizliğin ferahlığını zahmetsizce sağlamanın mutluluğunu ve keyfini yaşayın.