Stor ve zebra perdeleriniz evlerinizde ve ofislerinizde şık görünüm kazanmanızı sağlayabileceğiniz en hassas ve en zarif ürünlerden bir tanesidir. Perdelerinizin montaj işlemleri zorlu işlemlerdir ve bu perdelerinizin temizliğini evde kendinizin yapması mümkün değildir. Profesyonel yıkama firmaları ve yıkama ekipleri tarafından başarıyla yıkanabilecek olan bu ürünler evlerinizden ve ofislerinizden firmamızın sağladığı servis hizmetiyle ve montaj ekibi ile sizlerden teslim edilirler ve teslim alınırken perdeleriniz kodlanarak firmamızın garantisi altına alınırlar.

Stor perde yıkama demetevler firmasında stor perdeleriniz ve zebra perdeleri güven içinde temizlenir. Teslim edilirken ise evde ve ofisinizdeki yerlerine monte edilir, yetkililerimiz personelimiz alanlarında uzman olan kişilerden oluşmaktadır. Ürünlerin seçimi, uygulanacak metotları ve uygulama şiddetini perdelerinizin yapılarına ve türlerine göre yapmaktadırlar. Simli ve parlak stor ve zebra perdelerini firmamız tarafından soldurulmadan ya da yıpratılmadan mükemmel bir şekilde eski temizliğine ve parlaklığını kavuşturulurlar.

Temizlenirken özel ve nitelikli bir çalışma gerektiren stor ve zebra perdeler deforme olduklarında telafisi mümkün olmayan ürünlerdir. Kırışan ya da katlanan stor perdeler artık eskisi gibi estetik ve kusursuz görünmezler ve bu nedenle perdeler artık kullanılmaz hale gelirler. Demetevler de kurulmuş olan stor perde yıkama Demetevler firmamızın etkili ve kapsamlı çalışmalarından sizlerde faydalanın ve pencerelerinizde eşsiz güzelliğe sorunsuz bir şekilde kavuşun. Firmamız bu alanda çalışmalarını sürdürürken çıkan her tür teknolojik ürünü takip ederek bünyesine kazandırıp sizlere daha nitelikli çalışmalar sunmayı amaç edinmiş olan bir firmadır.