Perde yıkama işinin hassas olması bir yana fakat stor perde yıkama işlemi bambaşka bir hassastır. Çünkü stor perde yıkama işlemi uzmanlık isteyen bir işlemdir. Stor perde yıkama etlik firması uzman bir şekilde stor perde yıkama işlemi yapmaktadır. Perdelerinizi özellikle stor perdelerinizi yıkama işi için uzman bir yıkama işi yapan firmaya emanet edin ve stor perdeleriniz kaliteli bir şekilde yıkama işleminden geçsin.

Stor perde yıkama etlik firması perdelerinizi yıkama işleminde firmamız ile irtibata geçerek randevu vermeniz ile stor perde teslim alma ekibi adresinize gelerek stor perde sökme işlemini yapar ve stor perde yıkama etlik firmasının temizlik tesislerine gelerek giriş kayıtları yapılır. Giriş kaydı yapılmasındaki amaç perdelerinizin diğer müşterilerimizin perdeleri ile karışmasını önlemektir. Stor perde yıkama işlemi gayet hassas davranılarak yapılması gereken bir işlemdir ve tesisimizde stor perdeler incitmeden deforme edilmeden yıkanır.

Stor perde yıkama etlik firması yıkama işlemlerinde kendine has kendine özgü yol ve yöntemler kullanarak perdelerin herhangi bir zarara ve ziyana uğramasını önler. Tamamen kaliteli ve güvenilir bir yer olan firmamız tüm Ankara halkının aynı zamanda da tüm ilçelerinin stor perde yıkama adresi olmaktadır. Stor perde yıkama işleminin ardından storlarınız ilk hali gibi olacaktır. Stor perdeleriniz tamamen kurumadan size teslim edilmez stor perdelerinizin yıkama esnasındaki tüm sorumluluk bize aittir.